SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE V NÍZKOPRAHOVÉM KLUBU PRO DĚTI A MLÁDEŽ Relax v Nové Pace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oblastní charita Jičín hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - sociální pracovník/-ce v nízkoprahovém klubu pro děti a mládež relax v nové pace.

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE V NÍZKOPRAHOVÉM KLUBU PRO DĚTI A MLÁDEŽ Relax v Nové Pace. Vaše nabídky zasílejte na e-mail: kontakt. Do předmětu e-mailu uveďte: Výběrové řízení NZDM Relax. Podmínky pro vstup do prvního kola: - zaslání profesního životopisu a motivačního dopisu - vyšší odborné, nebo vysokoškolské vzdělání v oblastech určené zákonem o sociálních službách např. sociální práce, sociální pedagogika, speciální pedagogika, sociálně právní atd. - komunikativnost - schopnost samostatné práce - ochota učit se novým věcem a dále se vzdělávat Podmínky pro vstup do druhého - ústního kola: Splnění prvních dvou podmínek z prvního kola. (O přijetí nebo nepřijetí do druhého kola bude uchazeč informován emailem. Termín ústního pohovoru bude sdělen min. týden předem.) Koho hledáme: - komunikativního člověka se schopností samostatné práce s dětmi a dospívajícími. - člověka, který si nebude brát osobně, když si ho dospívající budou "testovat". - budoucího kolegu/kolegyni, kteří budou laskavý k "nezvladatelným puberťákům", ale kteří se dokáží jasně vymezit a udržet si hranice své a hranice sociální služby. - člověka schopného samostatné práce. - člověka ochotného učit se novým věcem a dále se vzdělávat. Co nabízíme: - smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení - mzdu po zaškolení 20 000 Kč - možnost nástupu do zaměstnání 1. 1. 2017 nebo po domluvě - adresa zaměstnání: Masarykovo nám. 325, Nová Paka 509 01 Zaměstnanecké benefity: - možnost dalšího vzdělávání - dovolená v délce 25 dní - supervize Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit, nebo nevybrat žádného uchazeče.

Lokalita pracoviště

Masarykovo náměstí 325, 509 01 Nová Paka, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní charita Jičín výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní charita Jičín o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému