Plánovač/ka výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Materialise s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - plánovač/ka výroby.

Místo výkonu práce: Předlická 460/22, 400 02 Ústí nad Labem Náplň práce: 1. Efektivní plánování výroby na základě požadavků projektových manažerů/obchodních týmů 2. Kontrola plnění plánu 3. Plánování/zadávání nových projektů do výroby 4. Sledování stavu projektů na denní bázi 5. Zadává/aktualizuje data v informačním systému společnosti 6. Komunikace s obchodními tými o stavu projektů na denní bázi 7. Pravidelná komunikace se všemi odděleními v rámci závodu 8. Práce na neustálém zlepšování procesu plánování 9. Dodržování systému jakosti QMS v rozsahu výkonu funkce Požadujeme: 1. AJ - pokročilá slovem i písmem 2. Dobré organizační a komunikační schopnosti 3. Dobrá znalost práce na PC (MS Office) 4. Schopnost rychlé reakce - řešení vzniklých problémů 5. Ochota učit se nové věci 6. Schopnost pracovat samostatně i v týmu 7. Proaktivní přístup 8. Zkušenost s plánováním výroby výhodou, zkušenosti z výrobního prostředí výhodou Materialise je společnost založená v roce 1990 se sídlem v belgickém Leuvenu a se svými pobočkami po celém světě je přední mezinárodní společností v oboru aditivní výroby (také známé jako 3D tisk). Disponujeme největší kapacitou pro rychlé prototypování v Evropě, jsme dodavatelé softwarových inovativních řešení. V pobočce v České republice se zabýváme výrobou plastových dílů metodou vakuového lití. Zájemci mohou své životopisy zasílat na e-mail: kontakt

Společnost

Materialise s.r.o.

Lokalita pracoviště

Předlická 460, 400 01 Ústí nad Labem 1 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • word
  • excel

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Materialise s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Materialise s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému