VEDOUCÍ ODBORU VĚDY A VÝZKUMU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemocnice Na Homolce hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti vědy a techniky - vedoucí odboru vědy a výzkumu.

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Motol, 150 00, Roentgenova č.p. 2 Kontakt: Gvoždiaková Nela Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt Popis pracovní náplně: - Administrativní řízení výzkumných projektů, tj. koordinace procesu získávání, realizace a vykazování dotací - Vedení evidence projektů klinických studií a vědeckých grantů (institucionální a účelová podpora) - Komunikace se zadavateli klinických hodnocení, s orgány státní správy a spolupracujícími úseky NNH v rozsahu své činnosti - Konzultační a poradenská činnost v oblasti vědy a výzkumu - Příprava průběžných a závěrečných zpráv o vědecké činnosti NNH - Vedení kolektivu odboru vědy a výzkumu Požadavky: - VŠ - Zkušenost s problematikou řízení výzkumu výhodou - Praxe v oblasti projektového řízení - Znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem - Orientace v procesech a ekonomice příspěvkových organizací výhodou - Pokročilá znalost práce na PC (MS Office – Excell, Word, Power Point) Osobnostní předpoklady: - Manažerské schopnosti a dovednosti - Výborné komunikační a prezentační dovednosti - Schopnost analytického myšlení, samostatnost, spolehlivost, flexibilita - Schopnost dotahovat záležitosti do konce

Společnost

Nemocnice Na Homolce

Lokalita pracoviště

Roentgenova 2, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemocnice Na Homolce výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemocnice Na Homolce o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému