Projektový/á manažer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAS Skutečsko, Košumbersko a Chrastecko, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů - projektový/á manažer/ka.

Místo výkonu práce: náměstí Plk. Josefa Koukala 1, Luže POŽADAVKY: práce na PC (internet, Word, Excel) - na velmi dobré úrovni, znalost operačních programů - předností, velmi vítána zkušenost s monitorovacím systémem MS 2014+, flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, orientace na týmovou práci, komunikativnost, ŘP sk. B - aktivní, 1 cizí jazyk/ NJ, AJ/. Zkušenost s dotacemi - výhodou, ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: flexibilní pracovní doba, zajímavá práce, trvalý osobní i pracovní růst První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese prostřednictvím zaslání svého životopisu.

Společnost

MAS Skutečsko, Košumbersko a Chrastecko, z.s.

Lokalita pracoviště

náměstí Plk. Josefa Koukala 1, 538 54 Luže, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAS Skutečsko, Košumbersko a Chrastecko, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAS Skutečsko, Košumbersko a Chrastecko, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému