KLIENTSKÝ PORADCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Generali Pojišťovna a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté vzniku pojištění a zajištění - klientský poradce.

Péče o stávající a nové klienty a následní servis, pravidelný kontakt s klienty, vyhledávání nových obchodních příležitostí, služba na přepážce oblastní kanceláře, vedení obchodních jednání a s tím spojená administrativa, pravidelné vzdělávání, účast na marketingových kampaních společnosti. Základní znalost práce na PC, komunikační dovednosti a schopnost naslouchat, příjemné vystupování, výpis z TR, ŘP sk. "B" výhodou. Bohatý systém benefitů, firemní vzdělávání zdarma, přátelský pracovní kolektiv, možnost práce formou home office, perspektiva kariérního růstu, nadstandardní odměňování.

Lokalita pracoviště

Hradební 1244, 686 01 Uherské Hradiště 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Generali Pojišťovna a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Generali Pojišťovna a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému