Inženýr kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BORCAD cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici kontroly kvality, laboranti - inženýr kvality.

A16 10/11/2016 Náplň práce: * řízení kvality nových projektů, příprava dokumentace, celofiremní spolupráce v rámci projektů * řešení zákaznických reklamací, požadavků zákazníků – nalezení příčiny, zajištění nápravy, systémových opatření a kontroly * tvorba plánů kvality, řízení referenčních vzorků * spolupráce s manažerem kvality na rozvoji a udržování systému managementu kvality * sledování, pravidelné hodnocení a reporting klíčových ukazatelů procesu kvality * podpora oddělení prodeje při registraci výrobků na zahraniční trhy * provádění auditů (interní, zákaznické) Požadavky: * SŠ (úplné střední odborné) * znalost systémů řízení ISO 9001, výhodou IRIS * znalost nástrojů kvality (8D, FMEA, Pareto, 5 WHY, PPAP) * zkušenost s plánováním a organizací kvality * samostatnost, organizační schopnosti, technické myšlení * znalost zákl. statistických metod (výhodou) * znalost práce s PC (MS Office) * anglický jazyk minimálně na mírně pokročilé úrovni * řidičský průkaz sk. B Nabízíme: * možnost seberealizace na projektech v oboru dopravní techniky * systém vzdělávání a rozvoje zaměstnanců (cizí jazyky, CAD systémy, manažerské dovednosti a jiné dovednosti) * Dovolená navíc, Sick days * Závodní stravování

Společnost

BORCAD cz s.r.o.

Lokalita pracoviště

Fryčovice 673, 739 45 Fryčovice (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici kontroly kvality, laboranti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BORCAD cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BORCAD cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému