Stevard/ka na autobusových linkách RegioJet

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STUDENT AGENCY k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stevardi a letušky - stevard/ka na autobusových linkách regiojet.

Jaká bude Vaše náplň práce: - doprovod autobusů na linkách z Prahy - odbavení cestujících při nástupu do autobusu - zajištění profesionálního zákaznického servisu (denní tisk, občerstvení, podávání informací, prodej jízdenek) - péče o příjemné prostředí v autobuse - úzká spolupráce s řidiči a helpdesk oddělením - pracovní doba: nepravidelná - možnost práce i na zkrácený úvazek nebo na dohodu o pracovní činnosti Co od Vás očekáváme: - příjemnou, prozákaznicky orientovanou osobnost - odolnost vůči stresu a organizační schopnosti - časovou flexibilitu - komunikativní AJ - nástup na základě dohody Co Vám nabízíme: - zajímavou a perspektivní práci mezi lidmi - získání cenných pracovních zkušeností - netradiční pracovní prostředí - práci spojenou s cestováním - zaměstnanecké benefity - slevy na produkty společnosti (letenky, zájezdy, jazykové pobyty apod.), kafeterie, věrnostní odměny, dny volna navíc, bonusová dovolená, jazykové vzdělávání

Společnost

STUDENT AGENCY k.s.

Lokalita pracoviště

Revoluční 767, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STUDENT AGENCY k.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STUDENT AGENCY k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému