Samostatní účetní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní všeobecní - samostatní účetní.

Místo výkonu: Za poštou 897/4,100 00 Praha 10-Strašnice Kontakt: Bc. Renata Zavřelová, tel.: kontakt(8-17hod), e-mail: kontakt Jedná se o samostatnou pozici účetní Požadujeme: - základní dovednosti účetnictví - pečlivost - samostatnost Vhodné i pro seniory

Společnost

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Lokalita pracoviště

Za poštou 897, 100 00 Praha 10, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Účetní všeobecní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému