domácí hospodyně, pokojská

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HOTEL DVOŘÁK TÁBOR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) - domácí hospodyně, pokojská.

pracovní směny vždy na 6-8 hodin denně od pondělí do pátku, nástup ihned, na dobu neurčitou, ale zkouška a zaučení nutností. odloučené pracoviště v Plané nad Lužnicí, odpovědnost za kompletní úklid, odpovědnost za chod domácnosti, žehlení a praní prádla, ideální práce pro zodpovědné domácí hospodyně - ideálně z Plané nad Lužnicí, i pro matky v domácnosti. speciální požadavky - znalosti: nutnost pečlivosti, důslednosti a pracovitosti, trestní bezúhonnost, péče o děti. Kontakt: Bc. Kamil Kulíšek - gen. ředitel, tel. kontakt, nutno poslat životopis na email!!! email: kontakt

Společnost

HOTEL DVOŘÁK TÁBOR s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HOTEL DVOŘÁK TÁBOR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HOTEL DVOŘÁK TÁBOR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému