Úklid - Žďár nad Sázavou - DPČ - 7000,- kč/měsíc

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUEZ Facility a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - úklid - žďár nad sázavou - dpč - 7000,- kč/měsíc.

Úklid - Žďár nad Sázavou - DPČ - 7000,- kč/měsíc Náplň práce: - úklid kanceláří, zasedacích místností, chodeb, sociálního zařízení,.... Požadujeme: - spolehlivost - komunikativnost - pečlivost Nabízíme: - pracovní prostředí s prioritou bezpečnosti a ochrany zdraví - odpovídající mzdové ohodnocení Další informace o pozici: Pracovní úvazek: DPČ (dohoda o pracovní činnosti) Odměna: 7000,- Kč/měsíc hrubého Pracovní úvazek: dopolední, 4 hodiny Pracoviště: Žďár nad Sázavou Nástup: možný ihned V případě Vašeho zájmu prosím volejte na telefonní číslo kontaktnebo zašlete strukturovaný životopis na adresu kontakt. Do předmětu uvádějte „Úklid - Žďár nad Sázavou - DPČ - 7000,- kč/měsíc". Děkujeme za Váš zájem.

Společnost

SUEZ Facility a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 7 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUEZ Facility a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUEZ Facility a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému