PRACOVNÍK-CE ÚKLIDU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Medela-péče o seniory, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - pracovník-ce úklidu.

C04 26/10/2016 12hodinové směny 6-18 hod. (krátký-dlouhý týden) nástup ihned, jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc (cca 1 rok) Požadujeme - bezúhonnost, dobrý zdravotní stav Rámcová náplň práce - úklid v domově se zvláštním režimem, úklid pokojů, společenské místnosti, jídelny, dezinfekce dle plánu, mytí oken, převlékání postelí, úklid venkovních prostor Nabízí - práci na HPP, vzdělávání, pracovní doba 6-18 hod. (krátký-dlouhý týden) Strukturovaný životopis zaslat na adresu domova: Medela-péče o seniory o.p.s., Ostravice 855, 739 14 , nebo e-mailem: kontakt Osobní kontakt možný po předchozí domluvě

Společnost

Medela-péče o seniory, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Ostravice 86, 739 14 Ostravice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Medela-péče o seniory, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Medela-péče o seniory, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému