vedoucí prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Cestovní kancelář Relaxace s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci cestovních kanceláří a agentur - vedoucí prodeje.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Hlavní náplň práce je prodej zájezdů a zajištění administrativního chodu celé kanceláře. Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe v prodeji zájezdů či vzdělání zaměřené na cestovní ruch - výhodou, aktivní znalost práce na PC (MS Office, e-mail, internet), znalost HR, AJ, NJ - výhodou, příjemné vystupování, organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, odolnost vůči stresu. Nabízíme: zajímavou práci v cestovním ruchu, zaškolení, odpovídající finanční ohodnocení, služební telefon. Zaměstnanecké výhody: stravenky. První kontakt telefonicky v době 9.00-15.00 hod na č. kontakt- p. Dagmar Dvořáčková nebo e-mail: kontakt

Společnost

Cestovní kancelář Relaxace s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rožmitálova 381, 678 01 Blansko 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • internet
  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Cestovní kancelář Relaxace s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Cestovní kancelář Relaxace s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému