VEDOUCÍ PROVOZNĚ TECHNICKÉ SKUPINY - VYŠNÍ LHOTY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - vedoucí provozně technické skupiny - vyšní lhoty.

A11 18/10/2016 Požadujeme: " VOV, SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou " organizační schopnosti " psychickou odolnost pro práci v multikulturním prostředí " zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a flexibilitu " dobrý zdravotní stav " trestní bezúhonnost " řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič Náplň práce: " zajišťování správy a údržby provozu ubytovacích, stravovacích, administrativních objektů v ZZC (Zařízení pro zajištění cizinců) " zpracování finanční rozvahy pro zajištění provozu a oprav určených technických zařízení " provádění revizí vybraných zařízení v majetku SUZ MV " zpracování přehledu čerpání energií " monitoring technického stavu spravovaného majetku " řízení a kontrola práce podřízených zaměstnanců " provádění školení obsluh technických zařízení a strojů Nabízíme: " samostatnou a odpovědnou práci " platové zařazení PT 9 dle NV 564/2006 Sb., " osobní ohodnocení po zkušební době 3 měsíce " příplatek za vedení " zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, 4 dny indispozičního volna, FKSP) " další vzdělávání a profesní růst Pokud vnímáte naši pracovní nabídku jako příležitost a novou motivaci, neváhejte nám poslat Váš profesní životopis spolu s motivačním dopisem e-mailem: kontakt Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Rozvrh pracovní doby od 7:00 do15:30 hod. Termín nástupu dohodou. Informace o naší organizaci včetně kontaktů můžete získat na kontakt Správa uprchlických zařízení MV Lhotecká 7, 143 01 Praha 12 kontakt Datová schránka: 7ruiypv

Lokalita pracoviště

Vyšní Lhoty 234, 739 51 Dobrá, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Provozní pracovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému