Asistent / asistentka pedagoga

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů - asistent / asistentka pedagoga.

Požadujeme: středoškolské vzdělání nejlépe pedagogického směru nebo maturita + kurz asistenta pedagoga minimálně v procesu vzdělávání Dále požadujeme kreativitu, flexibilitu, znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav, občanská a morální bezúhonnost. Nástup nejlépe od 1.11.2016 nebo dle dohody Může být i student / studentka VŠ pedagogického zaměření. Nabízíme: obědy ve ŠJ, příspěvek na obědy z FKSP, vstřícné pracovní prostředí a možnost seberealizace. Životopisy zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu školy, do předmětu uveďte: ASISTENT PEDAGOGA

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno

Lokalita pracoviště

VI. ulice 165, 273 07 Vinařice u Kladna, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 6 815 - 9 585 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému