Elektromechanik (průmyslové rozvaděče)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Schaltag CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - elektromechanik (průmyslové rozvaděče).

Jaké úkoly jsou před Vámi? * spolupráce ve výrobním týmu na projektech pro zahraniční zákazníky, * odborná realizace zakázkové výroby průmyslových rozvaděčů, * kontrola správnosti provedení dle schématu. * spolupráce ve výrobním týmu na projektech pro zahraniční zákazníky, * odborná realizace zakázkové výroby průmyslových rozvaděčů, * kontrola správnosti provedení dle schématu. Co očekáváme od kandidátů? SOU/SŠ technického směru, vyhlášku 50/78 Sb. §5 nebo §6, manuální zručnost, pečlivost a samostatnost

Společnost

Schaltag CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Moravská 519, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Schaltag CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Schaltag CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému