Projektový manažer Elektro/MaR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MANAG a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - projektový manažer elektro/mar.

Náplň práce: samostatnou tvůrčí práci s aplikací doposud získaných schopností a znalostí, práce s projektovou dokumentací, zpracování poptávek, nabídek, kalkulací, studií, spolupráce s týmem projekčního a realizačního oddělení, řízení a realizace zakázek, řízení a koordinace pracovních týmů při realizaci zakázek, komunikace s investory a dodavateli, příprava finančních a časových plánů realizace zakázek, vyhledávání příležitostí na trhu Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru, zkušenosti s vedením zakázek v oblasti NN - rozvaděčů, zkušenosti při zpracování projektové dokumentace při výrobě NN rozvaděčů, samostaný přístup k práci, zodpovědnost, vyhláška 50/78 - výhodou, uživatelská znalost práce na PC (MS office), znalost AutoCad/EPLAN/ELCAD - výhodou, AJ středně pokročilý - výhodou, ŘP skup. B, dobré organizační dovednosti Nabízíme: podílení se na realizaci velkých projektů s významnými partnery, práci s moderními technologiemi, zázemí společnosti s dlouhou tradicí, možnost osobního růstu a rozvoje, příjemné pracovní prostředí, motivující mzdové ohodnocení Zaměst. výhody: mobilní telefon, notebook, 25 dní dovolené Pracovní doba: PO - PÁ: 7:00 - 15:00hod. Kontakt: telefonicky nebo emailem osobně: PO: 8:00 - 12:00hod

Společnost

MANAG a. s.

Lokalita pracoviště

Průmyslová zóna Šťáralka 909, 280 02 Kolín 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MANAG a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MANAG a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému