Finanční poradce specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční poradci specialisté - finanční poradce specialista.

místo výkonu práce: Kischova č.p. 1732/5, Nusle, 140 00 Praha 4, kontakt: Kovář Martin, tel.: kontakt, e-mail: kontakt Staňte se skutečným poradcem. Pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost. Také vám vadí nešvary dnešního rádoby finančního poradenství? Všichni ti nezávislí poradci a makléři, kterým jde ve skutečnosti jen o to, donutit klienta k podpisu a získat tučnou provizi? V NN takhle nehrajeme. Přijďte si vybudovat svou kariéru a finanční nezávislost, a přesto dělat poradenství tak, aby lidem skutečně pomáhalo. NN (odvozeno od Nationale Nederlanden) není v Česku novým pojmem. Ve skutečnosti zde působíme od roku 1992 a dlouho jste nás mohli znát jako ING pojišťovnu. Proč pracovat v NN? • Byli jsme tu první a jsme tu již 25 let – s námi se o práci bát nemusíte. • Podpoříme vás nejen v začátcích. • Správa klientského kmene. • Budete pány svého času. • Vzděláváme chytře – umožníme vám učit se přesně to, co potřebujete. Stačí chtít. • Vždy budete mít k dispozici příjemné zázemí naší pobočky. • Věk ani čerpání mateřské dovolené není překážkou. • V NN jsme parta, nejen kolegové z práce. Nebojte se zeptat na cokoliv, co Vás zajímá – kontaktujte: Martin Kovář, mobil: kontakt, email: kontakt

Společnost

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Lokalita pracoviště

Kischova 1732, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční poradci specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému