PRACOVNÍK/NICE KLIENTSKÉHO SERVISU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PM Česká Třebová s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční poradci specialisté - pracovník/nice klientského servisu.

Místo výkonu práce: Litomyšlská č.p. 1536, 560 02 Česká Třebová 2 Na naši poradenskou pobočku hledáme kolegu/kolegyni, který/á si převezme na starost celou bankovní část, servisní část a převezme celé klientské portfolio. Požadujeme komunikativnost, ochotu pracovat, týmového ducha, čistý rejstřík trestů a minimálně úplné středoškolské vzdělání. Mobilní telefon, notebook, prac. automobil, a kvartální odměny bereme jako samozřejmost. Dle domluvy HPP nebo DPČ. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: kontakt

Společnost

PM Česká Třebová s.r.o.

Lokalita pracoviště

Litomyšlská 1536, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční poradci specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PM Česká Třebová s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PM Česká Třebová s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému