Meteorolog - prognostik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Český hydrometeorologický ústav, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Meteorologové - meteorolog - prognostik.

Místo výkonu práce: Kočkovská č.p. 2699/18, Severní Terasa, Ústí nad Labem. Požadujeme: VŠ - obor meteorologie na MFF UK nebo Vojenské akademii, příp. fyzická geografie na přírodovědeckých fakultách, alespoň pasivní znalost AJ, práce s výpočetní technikou (alespoň "zručný uživatel", znalost jazyka Python výhodou). Nabízíme zajímavou rozmanitou práci, možnost dalšího odborného růstu. Směnný provoz 7/24 - denní a noční služby (12 hod.), včetně víkendových. Zástup za RD - pracovní smlouva nejdéle do 5/2018. Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Společnost

Český hydrometeorologický ústav, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Kočkovská 2699, 400 11 Ústí nad Labem 11, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Meteorolog v oboru Věda a výzkum
Alternativní názvy profese: Meteorologové

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 090 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Český hydrometeorologický ústav, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Český hydrometeorologický ústav, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému