Specialista/ka kontroly

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADLER Czech, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v textilní a kožedělné výrobě a v obuvnictví - specialista/ka kontroly.

ZMK Místo výkonu práce: Lihovarská 40, Ostrava - Kunčičky V případě zájmu se dostavte osobně na uvedenou adresu po předchozí tel. domluvě nebo pište na e-mail. Požadujeme: - Vzdělání textilního směru - Zkušenost s textilní výrobou a kontrolou kvality - Komunikativní znalost AJ výhodou - Časová flexibilita (1 - 2 měsíční cesty do Asie) Náplň práce: - Zajištění vstupní kontroly zboží dopravovaného do ostravského skladu - Kontrola průběhu výroby produktů Adler u samotných dodavatelů v Asii v rámci 1 - 2 měsíčních služebních cest (hrazené cestovní náklady, ubytování a diety) - Rozbor vad a vyhodnocení kvality kontrolovaného zboží s ohledem na technickou dokumentaci a interní klasifikaci vad Nabízíme: Stravenky, sick days.

Společnost

ADLER Czech, a.s.

Lokalita pracoviště

Lihovarská 679, 718 00 Ostrava 18, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADLER Czech, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADLER Czech, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému