Obchodník/ce - speciální čistící prostředky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DALUME Trade s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodník/ce - speciální čistící prostředky.

pracoviště Martinice - výkon práce v rámci ČR - náplň práce - aktivní hledání nových klientů (firmy, školy, instituce), zjištění požadavků klienta a následně prodej profesionálních úklidových přípravků - vyučení, zkušenosti s prodejem výhodou, aktivní přístup k práci, komunikativnost - po nástupu je nutná účast na školení ve Valašském Meziříčí, doba určitá s možností prodloužení - nabízíme firemní automobil, telefon, motivující způsob odměňování - kontakt telefonicky Po-Pá (kdykoliv, tel. kontakt), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt

Společnost

DALUME Trade s.r.o.

Lokalita pracoviště

Martinice 191, 769 01 Holešov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DALUME Trade s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DALUME Trade s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému