TURBINÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - turbinář.

TURBINÁŘ Požadujeme: - praxe při montáži a opravách parních turbín min. 5 let - znalost běžných strojních mechanismů a principů - základní znalost konstrukce a principů parních turbín a dalších rotačních strojů - orientace ve výkresové a projektové dokumentaci - schopnost tvorby výkresových náčrtů a schémat - znalost a schopnost měření měřidly )posuvka, mikrometr, odpich) - obecná povědomost v oblasti legislativy a předpisů BOZP a používání OOPP, PO, EMS, metrologie - vazačský příp. jeřábnický průkaz - ŘP sk. B - základní znalost práce na PC (email, word, excel) - komunikační znalost anglického/německého/ruského jazyka (A2) - základní znalost práce s dig. fotoaparátem - akceptace dlouhých SC a práce na různých pracovištích v tuzemsku i zahraničí Hlásit se: e-mailem - Vostatková Lucie Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

Václava Řezáče 313, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému