Strojník/ce, řidič/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INSTRUO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů - strojník/ce, řidič/ka.

Pracoviště: Moravskoslezský kraj, popřípadě Slovensko V případě zájmu volejte Po-Pá od 7.00 do 16.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail. Požadavky: - podmínkou přijetí je vlastnictví strojnického průkazu na uvedené stroje - region výkonu prací - území ČR, popřípadě Slovensko - praxe v oboru výhodou - spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost - obsluha mobilního třídiče a drtiče - obsluha čelního nakladače (typ CAT 972 H) - obsluha pásových bagrů (minibagr Bobcat 334 a CAT 336 - dlouhé rameno) - v případě řidičů (sk. C) se jedná o řízení a obsluhu vozidla s nosičem kontejnérů - údržba strojů

Společnost

INSTRUO s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič zemního stroje v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Obsluha zemních a příbuzných strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • obsluha pásového nakladače
  • obsluha kolového nakladače
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INSTRUO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INSTRUO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému