Asistent(ka) / Office Manager(ka) – zástup za MD

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost A-WebSys, spol.s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent(ka) / office manager(ka) – zástup za md.

*Jaké výzvy jsme Ti připravili?* Pokud máš talent na řešení každodenních situací, svým pozitivním přístupem si získáváš sympatie lidí kolem sebe, dokážeš vytvářet „rodinné“ zázemí a podporovat chod firmy tak, aby vše šlapalo, rádi Tě uvítáme. Tvým královstvím bude firemní recepce, tvými pracovními nástroji úsměv, telefon a e-mail. *Co od Tebe očekáváme?* - Jsi příjemný a komunikativní člověk. - Pracuješ samostatně a dokážeš si práci efektivně organizovat. - Svou práci děláš pečlivě, je na Tebe spolehnutí, převzetí odpovědnosti za svěřené úkoly je pro Tebe samozřejmostí. - Používáš selský rozum a dokážeš operativně řešit každodenní záležitosti spojené s provozem kanceláře. - Kamarádíš se s počítačem na úrovni běžného uživatele (e-mail, MS Office), zvládneš pracovat s interním informačním systémem, dokážeš vystavit fakturu. - Máš alespoň roční praxi na podobné pozici. *Co na Tebe čeká?* - Tvoje práce bude pestrá, nudu u nás nezažiješ, každý den bude jiný. - Budeš se u nás cítit jako doma, Tvoje zázemí na recepci bude v centru dění. - Práce v centru Brna, stravenky samozřejmostí, firemní akce - Dvacet dní dovolené, pracovní doba 8-16.30h, práce na plný úvazek na dobu určitou do konce r. 2017 (zástup za MD). - Nástup ihned a skvělá podpora při zaučení Text kompletní nabídky: https://goo.gl/khjrJ3

Společnost

A-WebSys, spol.s r.o.

Lokalita pracoviště

Kounicova 966, 602 00 Brno 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti A-WebSys, spol.s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost A-WebSys, spol.s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému