bankovní poradce Equa Bank

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Fox Agency s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní poradci v peněžnictví - bankovní poradce equa bank.

Kontakt: telefonicky 9.00 - 17.00 hod., předem zaslat životopis na e-mail: kontakt Náplň práce: Prodej bankovních produktů včetně spotřebitelských úvěrů, poskytování poradenství stávajícím i potenciálním klientům, vyhledávání nových obchodních příležitostí a zodpovědnost za vedení klientské dokumentace Požadujeme: Předchozí praxe na prodejní pozici Znalost finančních produktů výhodou Vztah k prodeji a proklientská orientace Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti Práce na PC na uživatelské úrovni Nabízíme: Příležitost podílet se na budování značky Prostor pro seberealizaci Motivující platové ohodnocení Možnost profesního růstu Místo pracoviště: Karlovy Vary Předem děkujeme za Váš zájem. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 3 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům. Budeme však rádi, pokud nám zašlete svůj životopis v případě, že Vás v budoucnu zaujme jiná námi otevřená pracovní pozice. Zaměstnanecké výhody: Firemní neomezený tarif, Tesco poukázky

Společnost

Fox Agency s.r.o.

Lokalita pracoviště

Obchodní 30, 360 01 Karlovy Vary 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Fox Agency s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Fox Agency s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému