Osobní asistent/ka v oblasti domácí péče a terénních sociálních služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - osobní asistent/ka v oblasti domácí péče a terénních sociálních služeb.

Místo výkonu práce: Ostrava, nebo Šenov nebo Antošovice a okolí Přihlášky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 1. 12. 2016 elektronicky (e-mailem) na adresu: kontakt kontaktní osoba: Bc. Marie Jungová Pohovory se zájemci budou realizovány průběžně. Další informace: Zasláním materiálů o své osobě zájemce/kyně souhlasí s uchováním svých osobních údajů. Forma práce: celý nebo zkrácený úvazek (0,5 až 1 úvazek). Pozice: terénní sociální práce – osobní asistent/-ka Předpokládaná hrubá mzda: 13 500 – 17 000 Kč dle dosažené praxe a prokázaných dovedností, dále možnost přiznání osobního příplatku. Obor: sociální, zdravotní, nebo akreditovaný kurz MPSV Nástup: listopad 2016 – prosinec 2016 Požadavky: - odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV – Osobní asistent nebo obdobný), - vzdělání: základní, vyučen, středoškolské, nejlépe sociálního nebo zdravotního směru, - orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná, - vhodné pro studenty VOŠ, VŠ sociálního směru - komunikační, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance, - výhodou řidičský průkaz sk. B Hlavní pracovní náplň: Pomoc osobám zdravotně postiženým a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů: - pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy, - pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně, - pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru, - pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík, - pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny, - pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy, - doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři, - pomoc při vyřizování běžných záležitostí, - a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Nabízíme: - zaškolení, - zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci, - získání odborné praxe.

Společnost

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.

Lokalita pracoviště

Bieblova 2922, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému