Specialista zákaznického centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost O2 Czech Republic a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - specialista zákaznického centra.

Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 20/273, Bukov, Ústí nad Labem. Požadujeme: vzdělání - minimálně výuční list, výborné komunikační dovednosti, uživatelská znalost práce s PC, ochota učit se novým věcem, výpis trestního rejstříku, ochota pracovat v týmu. nabízíme: mzdu 13 600 - 30 000,- Kč., zvláštní préie, dovolenou navíc, naturální výhody, služební telefon. Telefonicky si sjednat osobní schůzku.

Lokalita pracoviště

Masarykova 20, 400 01 Ústí nad Labem 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 600 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti O2 Czech Republic a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost O2 Czech Republic a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému