Operátor(ka) montáže a balení / technické montáže

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Seaborne Plastics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři velínů montážních linek - operátor(ka) montáže a balení / technické montáže.

Životopisy posílat na e-mail: kontakt, osobní kontakt po telefonické domluvě. Seaborne Plastics - tradiční výrobce plastových dílů pro různá odvětví (automotive, vlaky, letadla, světelnou i chladící techniku atd.) dodávající produkty světově známým zákazníkům hledá šikovné pracovníky, kteří by rádi pracovali v britské společnosti rodinného typu a podíleli se na jejím dalším rozvoji. Z důvodu rozšiřování výroby obsazujeme pozici: Operátor(ka) montáže a balení / technické montáže Pracovní náplň: Denně budete provádět montáž výrobků (lepení, nýtování, šroubové spoje), dokončovací práce a balení hotových výrobků. Vašim úkolem bude pracovat dle instrukcí a dokumentace tak, aby byl pracovní úkon vykonán bezchybně a v optimálním čase. Především budete dělat: Montáž výrobků v kusové a malosériové výrobě Ruční dokončovací práce Finální kompletace a kontrola výrobků Balení a příprava distribuce výrobků Práce dle instrukcí a dokumentace Související manuální činnosti Práce s chemickými látkami Požadujeme: Minimálně Střední odborné učiliště Aktivní přístup, flexibilita, pečlivost Manuální zručnost a smysl pro detail Schopnost čtení technické dokumentace Týmová spolupráce Ochota učit se novým věcem Ochota pracovat ve třísměnném provozu Trestní bezúhonnost Nabízíme: Zaměstnání ve stabilní společnosti Příjemné pracovní prostředí (nejsme pásová výroba) Odměňování dle individuálních schopností Pracovní smlouva bez agentury - kmenoví zaměstnanci Příspěvek na stravování Firemní kurzy angličtiny Dovolená - navyšována podle odpracované doby Pracoviště: Brno Nástup: možný ihned Zaměstnavatel dotuje obědy. Možnost navštěvovat lekce angličtiny.

Lokalita pracoviště

Tuřanka 1302, 627 00 Brno 27, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Seaborne Plastics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Seaborne Plastics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému