Odborný pracovník/pracovnice v oblasti sociální práce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká abilympijská asociace, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - odborný pracovník/pracovnice v oblasti sociální práce.

Místo výkonu práce Pardubice. • služba je poskytována ambulantní i terénní formou v pracovních dnech • sociální práce s lidmi se zdravotním nebo sociálním hendikepem (lidé s duševním onemocněním, tělesným, smyslovým, mentálním hendikepem, jiným zdravotním postižením, lidé dlouhodobě nezaměstnaní, lidé opouštějící zařízení ústavní výchovy) • specifikum služby – podpora při hledání práce, při tréninku pracovních dovedností • v rámci služby je sociální pracovník v kontaktu s přirozeným prostředím uživatele, dle potřeby i s odbornými lékaři, úřady, zaměstnavateli i pracovníky jiných organizací • administrativní činnosti – vedení kompletní agendy spojené s poskytovanou službou, vedení statistických údajů Životopis, motivační dopis a prohlášení se souhlasem s poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení zasílejte na adresu:kontakt. Termín pro zasílání: do 24. 11. 2016

Společnost

Česká abilympijská asociace, z.s.

Lokalita pracoviště

Sladkovského 2824, 530 02 Pardubice 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká abilympijská asociace, z.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká abilympijská asociace, z.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému