Terénní pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Renarkon, o. p. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - terénní pracovník/ce.

Místo výkonu práce: Zengrova 69, Ostrava Své životopisy zasílejte na kontaktní e-mail v průběhu prosince 2016. Nástup možný v průběhu měsíce prosinec 2016. Popis pozice: - Práce v přirozeném prostředí uživatelů návykových látek. - Komunikace a odborná práce s uživateli (výměna zdravotního materiálu, sociální práce, krizová intervence apod.) - Administrativa spojená s vykazováním pracovních výkonů - Komunikace a spolupráce v rámci odborných témat uvnitř i vně organizace Požadavky: - Vzdělání uznané zákonem č. 108/2006 o sociálních službách - Obecná znalost drogové problematiky - Dobré komunikační schopnosti - Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu - Schopnost týmové spolupráce a časová flexibilita - Morální a občanská bezúhonnost - Základní znalost práce s PC - Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) Pozn. k délce pracovní doby: V prosinci 2017 bude pracovní smlouva prodloužena. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo na základě výběrového řízení volné pracovní místo neobsadit. Stravenky, příspěvek na městskou dopravu .

Společnost

Renarkon, o. p. s.

Lokalita pracoviště

Zengrova 828, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 790 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Renarkon, o. p. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Renarkon, o. p. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému