pracovník/ce destinační agentury

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ŽIVÝ KRAJ - DESTINAČNÍ AGENTURA PRO KARLOVARSKÝ KRAJ, Z.S. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) - pracovník/ce destinační agentury.

Kontakt: předem e-mailem zaslat životopis: kontakt Požadujeme: - minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, VŠ - znalost regionu v rámci cestovního ruchu - aktivní znalost práce s PC + internet - aktivní znalost NJ, AJ slovem i písmem, další jazyky výhodou (zejména RJ) - schopnost a ochota se dále vzdělávat - časová flexibilita a ochota cestovat do zahraničí - zodpovědnost, velmi dobré komunikační schopnosti, iniciativní přístup - smysl pro kreativitu a týmovou práci - morální bezúhonnost, příjemné a reprezentativní vystupování - řidičský průkaz sk. B Výhodou: - vzdělání se zaměřením na cestovní ruch, marketing a ekonomiku cestovního ruchu - základní přehled v oboru marketingové činnosti - zkušenost s redakčními a publikačními systémy - práce s grafickými programy Nabízíme: - zajímavou pracovní příležitost - příjemné pracovní prostředí v Karlových Varech - odborný růst - pružná pracovní doba - standardní pracovní smlouva HPP - možnost navýšení mzdy po zkušební lhůtě - firemní benefity Náplň práce: - prezentace Karlovarského kraje v ČR i v zahraničí - marketingová činnost - účast na veletrzích cestovního ruchu - spolupráce s profesními organizacemi a územními samosprávními celky - spolupráce na vývoji nových marketingových nástrojů - správa a doplňování turistického portálu a přidružených webů Pracovní doba: pružná s fondem 40 hodin týdně (+2,5 hodiny na povinné přestávky), tzn. 8,5 hodiny denně. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování

Společnost

ŽIVÝ KRAJ - DESTINAČNÍ AGENTURA PRO KARLOVARSKÝ KRAJ, Z.S.

Lokalita pracoviště

Závodní 379, 360 06 Karlovy Vary 6, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ŽIVÝ KRAJ - DESTINAČNÍ AGENTURA PRO KARLOVARSKÝ KRAJ, Z.S. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ŽIVÝ KRAJ - DESTINAČNÍ AGENTURA PRO KARLOVARSKÝ KRAJ, Z.S. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému