vrchní ministerský rada v odboru kancelář vládního zmocněnce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení - vrchní ministerský rada v odboru kancelář vládního zmocněnce.

V rámci uvedeného služebního místa bude státní zaměstnanec vykonávat zejména činnosti spojené s obhajobou České republiky v řízení před Evropským soudem pro lidská práva ve Štrasburku, jehož jednacími jazyky jsou angličtina a francouzština, a před Výborem OSN pro lidská práva v Ženevě (získávání a příprava podkladů od dotčených orgánů, samostatná tvorba koncepce a následné sepisování stanovisek vlády k přijatelnosti a odůvodněnosti stížností/oznámení, účast na ústních jednáních atd.) a s koordinací provádění přijatých rozhodnutí těchto orgánů na vnitrostátní úrovni (činnost Kolegia expertů k výkonu rozsudků ESLP a účast ve vnitroresortních i meziresortních pracovních skupinách atd.) vyžadující dobrou orientaci v mezinárodním právu lidských práv a nadprůměrnou schopnost právní argumentace. Dále je služební náplní na tomto služebním místě zajišťování informovanosti odborné veřejnosti o judikatuře ESLP, účast na legislativní činnosti , poskytování poradenství v otázkách Úmluvy a Paktu ostatním složkám ministerstva a justice, příležitostná lektorská činnost, jakož i administrativní zajištění chodu kanceláře vládního zmocněnce.

Lokalita pracoviště

Vyšehradská 424, 128 00 Praha 28 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Právník v oboru Právo
Alternativní názvy profese: Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 780 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému