Osobní asistenti v oblasti domácí péče a terénních sociálních služeb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - osobní asistenti v oblasti domácí péče a terénních sociálních služeb.

z: 18.10.2016 Dohoda o provedení práce Místo výkonu práce: Nový Jičín Datum nástupu: listopad 2016 Vzdělání: sociální, zdravotní nebo akreditovaný kurz MPSV Požadavky:odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV – Osobní asistent nebo obdobný); vzdělání: základní, vyučen, středoškolské, nejlépe sociálního nebo zdravotního směru; orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná; vhodné pro studenty VOŠ, VŠ sociálního směru, nebo studenty 3 a 4 ročníku SŠ se zdravotnickým či ošetřovatelským zaměřením; komunikační, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance; výhodou řidičský průkaz sk. B Hlavní pracovní náplň: Pomoc osobám zdravotně postiženým a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů: . pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy, . pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně, . pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru, . pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík, . pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny, . pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy, . doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři, . pomoc při vyřizování běžných záležitostí, . a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách Nabízíme: zaškolení, zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci; získání odborné praxe Kontakt: Přihlášky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na email: kontakt Kontaktní osoba: Marie Mayerhofferová, DiS. Pohovory se zájemci budou realizovány průběžně.

Společnost

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.

Lokalita pracoviště

Sokolovská 617, 741 01 Nový Jičín 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 85 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému