Pedagog volného času (se zaměřením na ekologii)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk hledá vhodného kandidáta na pozici Pedagogové volného času - pedagog volného času (se zaměřením na ekologii).

SVČ a ZpDVPP Doris vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice pedagoga volného času - ekologická výchova (SEV Švagrov) Předpoklady pro podání přihlášky: - splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon činnosti pedagoga volného času dle § 17 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, - plná způsobilost k právním úkonům, - bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Požadavky na podání přihlášky: - znalost problematiky ekologické výchovy, - chuť pracovat s dětmi (i v předškolním věku), žáky, studenty i dospělými, - komunikační a prezentační dovednosti, - schopnost týmové spolupráce, otevřenost k diskusi nad ekologickými tématy, - znalost práce na PC, - samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, aktivita a vlastní iniciativa. Hlavní zaměření činnosti: - příprava ekologických výukových programů v oblasti ochrany ŽP a v tématech trvale udržitelného rozvoje a jejich realizace (pro všechny věkové kategorie - primárně pro děti z MŠ a 1. stupně ZŠ), - příprava metodických a výukových materiálů k ekoprogramům, - příprava seminářů pro pedagogy k využití materiálů EVVO, - příprava besed pro školní kolektivy, - vedení tematických přednášek a exkurzí do přírody. Místo výkonu práce: Středisko ekologické výchovy Švagrov, Vernířovice Nabízíme: - plný pracovní úvazek, - práci v příjemném kolektivu, - práci, která má smysl, - podporu v dalším vzdělávání. Náležitosti přihlášky: - motivační dopis (rozsah max. 1 strana formátu A4), - strukturovaný životopis (opatřený datem a podpisem uchazeče) s uvedením telefonického kontaktu, - doklad o dosaženém pedagogickém vzdělání, - metodicky zpracovaný výukový program s ekologickou tematikou (cílová skupina výuky: žáci MŠ 4 - 6 let nebo žáci ZŠ 6 - 10 let; časový rozsah: 180 min.), - výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), - písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Termín výběrového řízení: - středa 16. listopadu 2016, od 10:00 hod. (o přesném čase Vás budeme informovat telefonicky), SVČ a ZpDVPP Vila Doris, 17. listopadu 2, 787 01 Šumperk. Písemné přihlášky (včetně všech příloh) zasílejte na SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk, 17. listopadu 2, 787 01 Šumperk, k rukám ředitelky PhDr. Petry Müllerové, Ph.D., nejpozději do 11.11.2016.

Společnost

Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk

Lokalita pracoviště

Vernířovice 172, 788 15 Velké Losiny, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pedagog volného času v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Pedagogové volného času

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 750 - 22 140 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému