Prodejce/prodejkyně vstupenek na výstavu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Aleš Drašnar hledá vhodného kandidáta na pozici Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních - prodejce/prodejkyně vstupenek na výstavu.

Náplň práce: - prodej lístků na výstavě Draci a drakobijci, která bude probíhat od 21.10.2016 do 27.11.2016 Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky na čísle kontakt- paní Kristýna Lhotáková - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt Místo výkonu práce: Aleš Drašner, OC Galerie Přerov, Čechova 929/26, 750 02 Přerov I - Město

Společnost

Aleš Drašnar

Lokalita pracoviště

Přerov, Přerov (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pokladní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 65 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Aleš Drašnar výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Aleš Drašnar o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému