Pomocný skladník/skladnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Institute of Applied Psychology, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci - pomocný skladník/skladnice.

Do našeho týmu přijmeme pomocného skladníka/skladnici do oddělení distribuce léčiv Osobnostní předpoklady a dovednosti - praxe ve skladu minimálně 2 roky - praxe ve farmaceutickém skladu výhodou - trestní bezúhonnost - vysoká míra zodpovědnosti, pečlivost - spolehlivost, ochota pracovat - řidičský průkaz sk.B vítán Nabízíme - stabilní zázemí, jasná firemní struktura - možnost odměn - stravenky - práci na HPP - mzda 16 – 20 tis. Kč - 25 dní dovolené - stálá pracovní doba 8 hodin - místo výkonu práce – Brno, Komárov - nástup ihned nebo dle dohody Svůj životopis včetně tel. kontaktu na Vás zašlete, prosím, na email kontakt, do předmětu Pomocný skladník. Uchazeči, kteří postoupí do užšího výběru, budou obratem kontaktováni. Zasláním uvedených informací souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č.101/2000 Sb.

Společnost

Institute of Applied Psychology, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Uzbecká 572, 625 00 Brno 25, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní skladníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Institute of Applied Psychology, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Institute of Applied Psychology, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému