Pracovník v sociálních službách pro základní výchovnou nepedagogickou činnost v pobytovém zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - pracovník v sociálních službách pro základní výchovnou nepedagogickou činnost v pobytovém zařízení.

POŽADUJEME: - ÚSO pedagogické zaměření + akreditovaný kurz pro výchovnou činnost (není podmínkou) - zdravotní způsobilost - očkování proti žloutence typu "B" (s nástupem aplikována nejméně II. očkovací dávka) - průkaz v potravinářství - trestní bezúhonnost - slušné jednání a komunikativnost - 8 hod. pracovní směny (jednosměnný provoz) - schopnost týmové práce, spolehlivost, flexibilita NABÍZÍME: - jistotu trvalého pracovního poměru - zařazení podle NV č. 564/2006 Sb. a dle započitatelné praxe v rozpětí příslušné platové třídy - vyplácení stabilizačních, mimořádných, cílových a ročních odměn až do výše jednoho platu - týden dovolené nad rámec zákona - benefity z FKSP (příspěvek na stravování, rekreace, jazykové kurzy, penzijní připojištění, vstupenky na kulturní akce, hokejové a fotbalové zápasy) - práci v příjemném kolektivu Další informace: - nástup možný ihned nebo dle dohody - od uchazeče požadujeme strukturovaný životopis, který je možné zasílat e-mailem

Společnost

Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Kotíkovská 649, 323 00 Plzeň 23 (Plzeňský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 320 - 18 550 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městský ústav sociálních služeb města Plzně, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému