Pracovník marketingu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMERO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - pracovník marketingu.

Pracovník Marketingu Marketing je kreativní hra. Pojďte ji hrát s námi a budeme se společně a dlouhodobě podílet na tvorbě naší firemní budoucnosti. Máte možnost pracovat v pohodovém týmu a být opravdu dobří. Šance je pro schopné tvořivé lidi! Jsme přední českou společností, působící od roku 1998 v oblasti dodávek kancelářských potřeb firmám a institucím. Hlavním účelem naší firmy je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit jeho nákup. Vaše úkoly: Marketingové aktivity. Korektury grafických podkladů. Monitoring trhu, práce s daty. Spolupráce s odděleními ve společnosti. Propagace: Katalog, letáky, web atd. Naše požadavky: Schopnost rychle a efektivně řešit problémy. Přesnost a komunikativnost. Ochota vzdělávat se a učit novým věcem. Znalosti a cit pro práci na PC - MS Office, internet (požadujeme vyšší než jen uživatelské především v EXCELu) Čistý rejstřík trestů. Není podmínkou: Zkušenost z moderního marketingu. Práce s grafickým balíkem programů Adobe Creative. Nabízíme: Pracovní smlouvu. Příjemné pracovní prostředí. Kolektiv, který táhne za jeden provaz. Tvůrčí a kreativní práci. Možnost osobního rozvoje a školení v oboru. Stravenky. MultiSport benefit. Zašlete CV. Kontakt: Lenka Prokešová e-mail: kontakt Do předmětu uveďte název „Marketing"

Společnost

SMERO, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Stará pošta 980, 664 61 Rajhrad, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Pracovníci v oblasti propagace a reklamy

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMERO, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMERO, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému