Prodavač/ka - vedoucí provozovny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Vinospol, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách - prodavač/ka - vedoucí provozovny.

Specifikace provozovny: Idea - Vinotéka, dárková síň - Výškovická 2637/114, 70030 Ostrava-Zábřeh, odkaz web: kontakt/vinospol/nase-vinoteky/idea-ostrava - provozní doba po-ne 9:00 - 21:00 hod., pracovní doba - ranní a odpolední, popř. celodenní směny podle domluvy - nástup možný od 1.11.2016 - proplacení doby zaučení Kontakt na e-mail - zaslat životopis, pokud možno s fotografií Požadujeme: - vyučení v oboru výhodou - bydliště Ostrava - základní znalosti na PC, práce s pokladnou - nutná praxe min. 2 roky v pultovém maloobchodním prodeji - znalost prodejního procesu a jeho použití v praxi - komunikativnost, příjemně vystupování, ochota, spolehlivost - profesionalitu, loajalitu ke společnosti Nabízíme: - zázemí silné, expandující společnosti - PP nebo DPP - 70.-Kč/hod. hr.plat + osobní ohodnocení + hodnocení za prodeje + odměna za činnost vedoucí - pojištění odpovědnosti za škodu - příjemné pracovní prostředí - profesionalitu, loajalitu naší společnosti

Společnost

Vinospol, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Výškovická 2637, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Vinospol, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Vinospol, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému