Prodavačka v prodejně zdravé výživy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Tomáš Kučera hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - prodavačka v prodejně zdravé výživy.

První kontakt e-mailem, telefonicky, osobně výhradně po telefonické domluvě! Požadujeme prodavačku ženu, (není vhodné pro muže), s výučním listem, případně s praxí s prodejem a prací s pokladnou. Absolventku, případně ženu se staršími dětmi, vzhledem k pracovní době není vhodné pro ženy s malými dětmi do 10ti let. Znalost zdravé výživy výhodou. Náplň práce - prodej sortimentu zdravé výživy, doplňování a přebírání zboží. Pracovní doba PO - PA 8 - 18 hodin, SO 8 - 13 hodin, střídání na krátký a dlouhý týden - 1 týden PO, UT, PA, SO, druhý týden ST, CT.

Společnost

Tomáš Kučera

Lokalita pracoviště

Veslařská 837, 637 00 Brno 37, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 500 - 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Tomáš Kučera výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Tomáš Kučera o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému