VEDOUCÍ PRODEJNY S BYTOVÝM TEXTILEM

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FORBYT BF, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - vedoucí prodejny s bytovým textilem.

C04 pracovní doba PO-PÁ 8-16,30 hod. Náplň práce: - jednání se zákazníky - objednávání zboží a jednání s dodavateli - zajištění plynulého chodu prodejny - doplňování zboží v regálech - obsluha prodejního systému - prezentace zboží ve výlohách - příjem a oceňování zboží Nabízíme: " atraktivní pracovní prostředí " stabilitu silné společnosti s tradicí již od roku 1996 " možnost i úvazku se zkrácenou pracovní dobou " motivační platové ohodnocení závislé od prodeje " po zaškolení možnost uzavření smlouvy na dobu neurčitou " benefity ve formě stravenek, apod., zaměstnanecké slevy Požadujeme: " velice dobré komunikační schopnosti " praxe v oboru vedení maloobchodní prodejny vítány " výborné vystupování " základní znalosti práce s PC, kreativní myšlení, smysl pro bytové dekorace Kontakt - e-mailem - viz výše

Společnost

FORBYT BF, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hlavní 81, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORBYT BF, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORBYT BF, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému