VEDOUCÍ PROVOZU TECHNICKÉ OBSLUHY VÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ALPER a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - vedoucí provozu technické obsluhy výroby.

Osobní kontakt v sídle firmy 8:00-11:00hod., telefonicky 8:00-14:00hod Mgr. Kristýna Bartoňová č.tel. kontakt. Pracovní náplň: - kompletní řízení útvaru údržby - plánování a zajištění činnosti údržby, spolupráce s dodavateli - zodpovědnost za dosažení stanovených cílů, optimální využití výrobních kapacit a plnění ukazatelů produktivity - vedení, motivace a rozvoj zaměstnanců - spolupráce na projektu implementace TPM - reporting Požadavky: - minimálně středoškolské vzdělání strojírenského zaměření - praxi v oblasti údržby strojírenských provozů - orientaci v nových trendech a směrech údržby ve strojírenství - aktivní přístup k řešení problémů, spolehlivost a komunikativnost Nabízíme: - dlouhodobou práci na HPP - možnost dalšího vzdělávání, firemní školení - možnost seberealizace a rozvoje - mimořádné bonusy za produktivitu - příspěvek na stravování - práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Společnost

ALPER a.s.

Lokalita pracoviště

Vrahovická 4530, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí výroby v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ALPER a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ALPER a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému