Sociální pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Město Bučovice hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti veřejné správy - sociální pracovník/ce.

Výběrové řízení bylo prodlouženo do čtvrtka 27.10.2016. Požadujeme: - Vyšší odborné nebo VŠ vzdělání zaměřené na sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči nebo speciální pedagogiku (dle § 110, zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění). - Předpoklady podle § 4 zák.č. 312/2002 Sb. (občanství ČR/u cizinců trvalý pobyt na území ČR/, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání českého nebo slovenského jazyka). - Velmi dobrá znalost práce na PC. - Samostatnost, důslednost, spolehlivost. - Schopnost zvládat stresové situace a vysoké pracovní nasazení. - Příjemné vystupování, umění klidného jednání. - Zvládání práce v terénu v prostředí klientů. - Odpovědný přístup a dobrý vztah k práci. - Řidičský průkaz sk. B. – aktivní řidič. Výhodou: - Praxe ve státní správě, znalost správního řádu a sociálních zákonů. - Odborné znalosti a dovednosti z oblasti sociální práce. - Zkouška zvláštní odborné způsobilosti o sociálních službách. Požadované doklady: - Písemná přihláška do výběrového řízení spolu se souhlasem se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. - Strukturovaný životopis včetně údajů o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech. - Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce. - Ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. - Přihlášky zasílejte do 27. 10. 2016, na adresu: Městský úřad Bučovice, personální a mzdový úsek, Jiráskova 502, 685 01 Bučovice. Obálku označte heslem "výběrové řízení – sociální pracovník“. Kontaktní osoba: Stehlíková Ivana, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

Město Bučovice

Lokalita pracoviště

Jiráskova 502, 685 01 Bučovice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Město Bučovice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Město Bučovice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému