IT specialista/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KABEL 1 informační technologie s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí - it specialista/ka.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt Místo výkonu práce - KABEL 1 informační technologie s.r.o. - provozovna Petlérská č.p. 699, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51 Klášterec nad Ohří 1 Společnost KABEL 1 hledá do svého týmu IT specialistu. POPIS * Správa hardware a software korporátního zákazníka * Poskytování technické podpory * Implementace projektů * Instalace a konfigurace hardware a software POŽADAVKY * SŠ/VŠ vzdělání technického směru * Windows sítě a orientace v síťovém prostředí * Znalost HW/SW, virtualizace VMWare, * Komunikativní znalost AJ nutná * Práce v týmu PLAT * odpovídající dosahovaným výkonům, finanční příspěvky > vyplácené na dovolenou a na vánoce (při splnění podmínek), dotace stravy, týden dovolené navíc a další výhody

Společnost

KABEL 1 informační technologie s.r.o.

Lokalita pracoviště

Petlérská 699, 431 51 Klášterec nad Ohří 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Databázový specialista v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KABEL 1 informační technologie s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KABEL 1 informační technologie s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému