Odborný konzultant/ka v oblasti živostní prostředí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EKONOX, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie) - odborný konzultant/ka v oblasti živostní prostředí.

Místo výkonu práce Pardubice. Znalosti legislativy v oblasti životního prostředí (ovzduší, voda, odpady) a nakládání s chemickými látkami/směsmi výhodou. Praxe v oboru vítána. Řidičský průkaz skupiny B. Znalost práce s PC. Místo je vhodné i pro absolventy. Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt.

Společnost

EKONOX, s. r. o.

Lokalita pracoviště

V Ráji 501, 530 02 Pardubice 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EKONOX, s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EKONOX, s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému