pracovník elektro údržby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BM plus, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - pracovník elektro údržby.

pracoviště Holešov - odstraňování drobných mechanických a elektro závad na strojním zařízení, údržba strojního, pneumatického a elektrického zařízení, údržba elektrického zařízení nemovitostí v areálu firmy, práce ve výškách - vyučení nebo SŠ vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50/78 Sb. - § 6 a vyšší, strojnické a zámečnické zkušenosti, znalost práce na PC, znalost pneumatických systémů, řidičský průkaz VZV + ŘB sk. B výhodou, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení - výhody: podnikové stravování - kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:00 hod.) pan Fejta mobil kontakt, pevná linka kontakt, paní Matelová kontakt, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt, kontakt

Společnost

BM plus, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Palackého 501, 769 01 Holešov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.12.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy
  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BM plus, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BM plus, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému