Stevard/ka na autobusových linkách RegioJet - Cheb

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost STUDENT AGENCY k.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stevardi a letušky - stevard/ka na autobusových linkách regiojet - cheb.

Jaká bude Vaše náplň práce: - doprovod autobusů na linkách z Chebu - odbavení cestujících při nástupu do autobusu - zajištění profesionálního zákaznického servisu (denní tisk, občerstvení, podávání informací, prodej jízdenek) - péče o příjemné prostředí v autobuse - úzká spolupráce s řidiči a helpdesk oddělením - pracovní doba: nepravidelná - možnost práce i na zkrácený úvazek nebo na dohodu o pracovní činnosti Co od Vás očekáváme: - příjemnou, prozákaznicky orientovanou osobnost - odolnost vůči stresu a organizační schopnosti - časovou flexibilitu - komunikativní AJ - nástup na základě dohody Co Vám nabízíme: - zajímavou a perspektivní práci mezi lidmi - získání cenných pracovních zkušeností - netradiční pracovní prostředí - práci spojenou s cestováním - zaměstnanecké benefity - slevy na produkty společnosti (letenky, zájezdy, jazykové pobyty apod.), kafeterie, věrnostní odměny, dny volna navíc, bonusová dovolená, jazykové vzdělávání

Společnost

STUDENT AGENCY k.s.

Lokalita pracoviště

T. G. Masaryka 53, 360 01 Karlovy Vary 1 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 8 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti STUDENT AGENCY k.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost STUDENT AGENCY k.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému