Konstruktér

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CONTEG, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - konstruktér.

Pracovní náplň: - kompletní zpracování, tvorba a správa výkresové dokumentace - zodpovědnost za návrh konstrukčních řešení - konstrukční vývoj nových výrobků - příprava a podíl na testování nových produktů a vyhodnocování jeho výsledků - kontrola výroby prototypů a vzorkování - úzká spolupráce s ostatními odděleními (výroba, technologie, plánování, obchod, kontrola a kvalita, štíhlá výroba, MTZ) - aktivní podpora výroby při zavádění nových výrobků - provádění konstrukčního dozoru na pracovištích (strojní výroba, lakovna, montáž) - optimalizace stávajících řešení Požadavky: - min. SŠ technického směru - prokazatelná praxe na obdobné pozici výhodou - znalost technologie strojírenské výroby - znalost 3D CAD (SolidWorks výhodou) - komunikativní znalost anglického jazyka vítána - samostatnost, kreativita, pečlivost Nabízíme: - zaškolení na nabízenou pozici - odborné vzdělávání - zajímavé finanční ohodnocení, bonusy - závodní stravování, stravenky Na Váš životopis se těší naše personální oddělení na emailu kontakt či na Vaše zavolání na telefonu kontakt.

Společnost

CONTEG, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CONTEG, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CONTEG, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému