Technolog vstřikování plastů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Furukawa Electric Autoparts Central Europe, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři přístrojů, strojů a zařízení - technolog vstřikování plastů.

Popis pracovní pozice 1.Vytváření a zavádění nových výrobních procesů/zlepšování a analýza procesů stávajících 2.Zavedení a udržování strojního vybavení v odpovídajícím stavu 3.Řízené zavádění, schvalování a revize nezbytných dokumentů 4.Nezávislé řešení náhlých problémů, realizace a kontrola nápravných opatření 5.Přenášení a řízení nových/ stávajících designů na základě požadavků zákazníka/mateřské společnosti 6.Redukce nákladů, výkonnost plánování, koordinace procesu výroby, návrhy pracovní plochy, výrobní postupy, kapitálové prognózy, hodnocení procesů, 7.Nastavení parametrů vstřikovacích lisů Nabízíme: Perspektivní dlouhodobé zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti Flexibilní pracovní dobu při odpracování 40 hod/týden a přítomnosti na pracovišti v čase 9-15 hod 5 týdnů dovolené, dotované stravenky i kantýnu, příspěvek na penzijní připojištění Služební mobil a notebook Odborný rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání (např. doplnění VŠ studia) Vstřícné a přátelské pracovní prostředí

Lokalita pracoviště

Lidická 1022, 273 51 Unhošť, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojní inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři přístrojů, strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.11.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Furukawa Electric Autoparts Central Europe, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Furukawa Electric Autoparts Central Europe, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému