Správce sítě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SPEL, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - správce sítě.

Náplň práce: správa a evidence veškeré výpočetní techniky firmy, komunikace s dodavateli - zajišťování nabídek IT sortimentu, oprav a reklamací, podpora uživatelů Požadavky: minimálně SŠ vzdělání elektro (informatika výhodou), pokročilá znalost MS Windows 7 (Win 10), MS Office, orientace v oblasti výpočetní techniky, spolehlivost, samostatnost, dobré komunikační dovednosti, ŘP skup. B, základní znalost AJ Nabízíme: zázemí úspěšné a stabilní společnosti, samostatnou tvůrčí práci, profesní růst a pravidelné vzdělávání, odpovídající mzdové ohodnocení, příjemný kolektiv Pracovní doba: PO - PÁ: 7:00 - 15:30hod. Kontakt: telefonicky nebo emailem osobně: ST: 12:00 - 15:30hod.

Společnost

SPEL, a.s.

Lokalita pracoviště

Třídvorská 1402, 280 02 Kolín 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SPEL, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SPEL, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému